• L.K.
  • Zadnja izmjena 10.09.2022 23:02
  • Objavljeno 10.09.2022 u 20:07
Igrala se tvrda utakmica bez puno prilika. Gorica je na momente bila opasnija i nije iskoristila šanse koje je stvorila i Dinamo je to kaznio golom Oršića u sudačkoj nadoknadi

GORICA: Banić - Jovičić, Steenvoorden, Francois, Suk - Mitrović, Wague, Fruk, Krizmanić, Prši - Ndockyt

DINAMO: Livaković - Bočkaj, Theophile-Catherine, Lauritsen, Moharrami - Ljubičić, Mišić, Ivanušec, Baturina, Špikić - Drmić

• +12
Gorica - Dinamo, 9. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Cropix / Autor: Ronald Gorsic
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOL!! Oršić je zabio gol u sudačkoj nadoknadi i Dinamo vodi 1:0!

• 90’

Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade

• 85’

Ivanušeć je napravio prekršaj i dobio je žuti karton

• 83’

Špikić je pucao s distance i lopta je otišla daleko preko gola

• 70’

Oršić je dočekao odbijenu loptu na rubu šesnaesterca, ali Banić je siguran

• 68’

Kakva prilika za Goricu! Ndockyt je oštrom našao Vujnović koji s nekih jedanaest metara puca malo pored gola!

• 60’

Izlaze Wague i Mitrović, a ulaze Raspopović i Vujnović

• 59’

Dobra prilika za Goricu! Fruk je našao Pršira u šesnaestercu, ali njegov udarac je obrana blokirala