bacat će se na glavu

Nakon pobjede u Puli Željko Kopić poslao je jasnu poruku nezadovoljnoj Torcidi

19.11.2017 u 22:07

Smjena trenera pokazala se dobrim potezom, Željko Kopić na klupi Hajduka je debitirao pobjedom 3:1 u gostima kod Istre. No, navijači 'bilih' i dalje su bijesni, Torcida je i u Puli konstantno vrijeđala igrače i vodstvo kluba...

'Znam koliko je mojim igračima bilo teško i u konačnici sam zadovoljan s osvojena tri boda', kazao je nakon utakmice novi trener Hajduka Željko Kopić koji je svih 90 minuta utakmice s Istrom morao slušati uvrede Torcide koje su dolazile s tribina. Na meti navijača i dalje su igrači i vodstvo kluba.

'Slika mi je jasna i na nama je da igrom koju smo prikazali u prvom poluvremenu ljudima pokažemo da je to momčad koja se spremna bacati na glavu do razine koliko je to moguće. Želim da se takvim pristupom pokažemo svima koji Hajduk vole te da smo spremni stvari okrenuti nabolje', rekao je Kopić koji je u momčad vratio Saida. Ovaj mu se odmah odužio golom.

>> Hajduk dogurao do drugog mjesta, a Torcida vrijeđala igrače

'Said je odigrao dobru utakmicu, kreirao je svojim kretnjama prilike za sebe i suigrače. To smo od njega i tražili', rekao je Kopić i prokomentirao pad u igri svoje momčadi u drugih 45 minuta utakmice:

• +10
Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo, NK Istra 1961 - HNK Hajduk Izvor: Pixsell / Autor: Dusko Marusic/PIXSELL

'Mi smo u prvom poluvremenu, što se tiče energije, kvalitete i ideje, odigrali sjajno. Kad bismo mogli na taj način odigrati svih 90 minuta, onda bi to izgledalo čak i nadrealno. Ovo je težak teren, Istra je kvalitetna momčad, gledali smo da uvođenjem Pešića dođemo do tranzicija da rezultat bude uvjerljiviji, ali nije ni realno da dominacija iz prvog poluvremena traje cijelu utakmicu. Odigrali smo odličnih 45 minuta, a nakon toga smo se trudili da zadržimo stabilnost i balans. Bili smo svjesni da će Istra u nastavku preuzeti rizik...'

Autor: youtube

Dinamo Zagreb-Lokomotiva2:0
Istra 1961-Hajduk1:3