U SINJU 1:1

Nakon izborenog Eura, Gudeljevi klinci remizirali s Belgijom

26.03.2013 u 17:12

Hrvatska kadetska nogometna reprezentacija do 17 godina starosti remizirala je protiv Belgije 1-1 na Gradskom stadionu u Sinju u 3. i posljednjem kolu elitne runde kvalifikacija za Europsko prvenstvo

Nakon što su definitivno osigurali čelno mjesto skupine 1 i plasman na europsku smotru osigurali 1:0 pobjedom nad Francuskom prošle subote, u ovoj utakmici izabranici Ivana Gudelja nisu imali rezultatski imperativ.

Oba su gola postignuta u prvom poluvremenu i oba su postigli braniči. U 19. minuti je Samy Bourard doveo Belgiju u vodstvo, a izjednačio je 13 minuta kasnije Duje Ćaleta-Car.

Belgiji je osvojeni bod bio prvi na završnom kvalifikacijskom turniru u Hrvatskoj, koji je Gudeljeva momčad okončala sa sedam bodova, jednim više od drugoplasirane Francuske.