Dinamo je hrabro krenuo od samog početak i pregazili su Hajduk u prvom poluvremenu golovima Ademija (8'), Baturine (10') i Ivanušeca (38') za 3:0. U nastavku Modri su kontrolirali ritam utakmice i Ivanušec je u 63. minuti zabio za konačnih 4:0. Čačićeva momčad je ovom pobjedom praktički riješila pitanje prvaka SuperSport HNL-a

DINAMO: Livaković; Ristovski, J. Šutalo, Perić, Ljubičić; Mišić, Menalo, Baturina, Ademi, Ivanušec; Petković

HAJDUK: Sentić - Ferro, Vušković, Melnjak - Lovrencsics, Fossati, Capan, Anello - Pukštas, Krovinović - Livaja

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +75
Dinamo - Hajduk, 23. kolo SuperSport HNL-a, 2022/23. Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se 2 minute sudačke nadoknade

• 77’

Dinamo kontrolira utakmicu i mirno privodi utakmicu kraju

• 72’

Prva dobra prilika za Hajduk! Fossati je nezgodno pucao s ruba šesnaesterca, ali Livaković je fantastično reagirao

• 68’

Mikanović je dobio žuti karton

• 68’

Kod Dinama izlaze Špikić, Ivanušec i Petković, a ulaze Menalo, Drmić i Rukavina

• 63’

GOOOOL!! Novi gol Dinama! Ivanušec je izašao sam pred golmana i zakucao je loptu u mrežu za 4:0

• 56’

Ristovski je našao Špikića u šesnaestercu, ali obrana je blokirala njegov udarac i Dinamo će izvesti korner

• 51’

Ljubičić je pao u šesnaestrercu i Dinamovi igrači su tražili penal, ali sudac je odmahnuo na prigovore igrača