POGLEDAJTE VIDEO

Mulaomerovićeva Cedevita Junior srušila Milačićevu Šibenku

25.10.2023 u 18:49

U zaostalom ogledu trećeg kola prvenstva Hrvatske košarkaši Cedevite Junior kao domaćini su svladali Šibenku 117-93 (26-23, 38-25, 28-20, 25-25).

Gosti iz Šibenika dobro su se držali samo tijekom prve četvrtine, ali kroz cijelu utakmicu šibenska obrana je bila vrlo mekana. Domaći sastav je takvo što itekako iskoristio te je u svakoj četvrtini postigao 25 ili više poena. Utakmica je prelomljena u drugoj dionici u kojoj je domaćin dao čak 38 poena.

Prvi strijelac Cedevite Junior bio je Josip Batinić s 21 poenom, a uz to je imao tri asistencije i četiri skoka. Sandro Rašić je dodao 18, a Kevaughn Allen 17 uz tri asistencije i pet skokova. Prvo ime kod Šibenčana bio je Luka Skorić s 24 poena, tri asistencije i šest skokova.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: MAXSport/tportal

Na vrhu ljestvice su Zadar i Split sa savršenim omjerom 5-0. Slijede Dinamo i Cibona s 4-1, dok Dubrovnik i Cedevita Junior imaju 3-2. Šibenka je tek jednom pobijedila ove sezone, a uz to ima četiri poraza.