U zaostaloj utakmici 6. kola HT Prve lige, Rijeka je kao gost svladala Dinamo 2:0

DINAMO: Livaković, Moharrami, Theophile, Lauritsen, Leovac, Ademi, Ivanušec, Kastrati, Jakić, Oršić, Petković

RIJEKA: Nevistić, Capan, Galović, Tomečak, Čerin, Lončar, Štefulj, Menalo, Andrijašević, Kulešević

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +21
Dinamo - Rijeka (6. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek / CROPIX
  • 90’

Nakon četiri minute nadoknade, sudac Strukan označio je kraj utakmice; Rijeka je pobijedila 2:0

• 89’

Još jednom Rijeka je stigla '3 na 2' pred Livakovića, ali Andrijašević ovog puta nije bio precizan

• 87’

Franjić je ušao, Ivanušec izašao; mijenja i Rožman; Arsenić je ušao umjesto Smolčića

• 85’

Još jednom se Robert Murić našao 'oči u oči' s Livakovićem, ali pucao je preslabo

• 84’

Nakon Oršićeva ubačaja iz kuta, Theophile je glavom spustio loptu, ali Lauritsen nije dobro zahvatio loptu

• 82’

Imao je Murić novu prigodu, ali njegov pokušaj nije bio precizan

• 73’

Tolić je ušao, Jakić izašao

• 71’

GGGOOOLLL! Dinamo se posve otvorio, a Andrijašević je zabio za vodstvo Rijeke 2:0; golu je prethodila prekrasna akcija Rijeke, u kojoj je sudjelovalo pet, šest igrača

• 70’

Mijenjaju oba trenera; Kulenović je izašao, ušao je Murić; dok je Mamić na teren poslao Mišića

• 67’

Mogao je Menalo riješiti pitanje pobjednika, ali sada je Dinamova obrana bolje reagirala