U četvrtak prvu utakmicu 32. kola MAXtv Prve lige igrali su Inter i Dinamo, a gosti su slavili 3:0

INTER: Ćović - Mesfin, Begić, Filipović, Mikulić - Postojanski, Šarić - Mujagić, Puljić, Polizzi - Kolar

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Lešković, Perić, Soldo - Antolić, Moro - Soudani, Gojak, Olmo - Hodžić

• +7
Inter - Dinamo, 32. kolo MAXtv Prve lige Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

kraj

• 88’

Machado je opalio iz daljine, ali ni blizu gola

• 85’

Puljić je opalio slobodnjak sa 18 metara, ali Zagorac ne dopušta domaćinu ni počasni pogodak

• 80’

u igru je ušao, vjerovali ili ne, Machado

• 78’

Soudani je zatresao mrežu, ali iz očiglednog zaleđa

• 70’

malo primirje, a onda je opet sjevnuo Soudani, ipak udarac nije donio novi pogodak u mreži domaćina

• 58’

GOOOL Antolić je primio loptu na 17 metara od gola, sjurio se u kazneni prostor domaćina, prošao kroz obranu žutih poput Messija i poentirao

• 55’

Kolar se našao u dobroj situaciji, Zagorac je pobjednik, no Inter se probudio u drugom dijelu

• 53’

Soudani je požutio i najboljeg strijelca Dinama neće biti u sljedećem kolu protiv Splita

• 47’

Interovac Polizzi je opalio s više od 20 metara, Zagorac je sjajnom reakcijom obranio