U subotu u 21.05 sati Gorica je dočekala Dinamo. Dinamo bi pobjedom i matematički osigurao naslov, no do nje nisu uspjeli doći. Livaković ih je s nekoliko sjajnih intervencija spasio mogućeg poraza. U paralelnoj utakmici Varaždin je svladao Istru 1961 i pobjegao iz zone ispadanja...

Gorica: Kahlina - Muhammed, Steenvoorden, Jovičić, Čabraja - Suk, Babec - Kalik, Hamad, Lovrić - Ndiaye

Dinamo: Livaković - Moharrami, Theophile-Catherine, Gvardiol, Moubandje - Moro - Kadzior, Ivanušec, Ademi, Oršić - Petković

• +9
Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, NK Gorica - GNK Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Jurica Galoic/PIXSELL

Varaždin – Istra 1961 1:0, Obregon 54'

Varaždin – Istra 1961 2:0, Drožđek 85'

Varaždin – Istra 1961 3:0, Petković 90+5'

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Pokušaj Moharramija, malo pored gola

• 90’

Varaždin - Istra 3:0, zabio je Petković u petoj minuti nadoknade. Ta je utakmica završila

• 90’

Igrat će se barem četiri minute nadoknade

• 90’

Livaković refleksno hvata Babecov pokušaj glavom, udarac ili ubacivanje iz mrtvog kuta, i još jednom spašava Dinamo

• 85’

Varaždin vodi 2:0 protiv Istre. Zabio je Drožđek

• 85’

Lovrić je primio loptu na lijevoj strani kaznenog prostora, krenuo prema korner liniji i pucao izkosa prema golu. Još jednom, lopta odlazi pored gola

• 80’

Lovrić je pokušao volejom u kaznenom prostoru. Preko gola

• 80’

Promjena u Gorici. Ulazi Špikić, izlazi Suk

• 75’

Novi pokušaj Lovrića s ruba kaznenog prostora. Pored gola. Promjena u Gorici. Ulazi Dvorneković, izlazi Hamad