deportivo pregažen

Modrić krasnim pogotkom uljepšao pobjedu ranjenog Reala!

21.01.2018 u 18:03

Nogometaši Reala u 20. kolu Primere prekinuli su svoj negativni niz u domaćem prvenstvu pobjedom preokretom 7:1 protiv Deportiva, uz pogodak Luke Modrića...

Real se već duže vrijeme muči u svojim utakmicama, posebno u španjolskom prvenstvu u kojem je prošlog vikenda kod kuće izgubio od Villarreala.

• +6
La Liga, Real Madrid - Villarreal Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Javier Barbancho

Zaostatak za Barcelonom je ogromnih 16 bodova i o obrani titule nema više ni govora, no barem je ove nedjelje Zidaneova momčad ostvarila uvjerljiv trijumf kojim je prekinula svoju krizu.

Doduše, Deportivo je poveo golom Adriana u 23. minuti, no Nacho je izjednačio, a onda je s dva pogotka Gareth Bale sve preokrenuo u 42. i 58. minuti.

U 68. minuti na svoje je došao Luka Modrić kojem je petom asistirao Cristiano Ronaldo, da bi zatim hrvatski veznjak preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora matirao Martineza. Bio je to njegov prvi gol u Primeri ove sezone, drugi za Real u svim natjecanjima.

Do kraja utakmice u strijelce se napokon upisao i Ronaldo koji je dvaput zabio, kao i Nacho koji je drugim golom zaokružio visoku 7:1 pobjedu.

Mateo Kovačić igrao je od 76. minute u kojoj je na terenu zamijenio Modrića.

Sljedeći izazov za madridski klub je uzvratna četvrtfinalna utakmica Kupa kralja protiv Leganesa.

Primera, 20. kolo:

Real M. - Deportivo La Coruna 7:1 (Nacho 32, 88 Bale 42, 58, Modrić 68, Ronaldo 78, 84 / Adrian 23)