• L.K.
  • Zadnja izmjena 16.10.2022 17:02
  • Objavljeno 16.10.2022 u 14:57
Zanimljivo prvo poluvrijeme na Maksimiru. Varaždin je poveo odmah u 9. minuti preko Brodića. Kasnije je Dinamo dominirao i redao prilike ali nisu uspjeli zabiti pogodak. Herrera je dobio crveni karton u 33. minuti i Modri imaju igrača više. U nastavku Modri su nastavili napadati i to su okrunili golovima Petkovića (70', 93') i Baturine (78'). Čačićeva momčad je upisala nova bitna tri boda

DINAMO: Livaković - Ristovski, Šutalo, Lauritsen, Štefulj - Mišić, Ljubičić - Špikić, Baturina, Bočkaj - Drmić

VARAŽDIN: Zelenika - J. Stanić, Stolnik, Jelenić - Kolarić, M. Stanić, Pilj, Banovec - Teklić - Herrera, Brodić

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +11
SuperSport HNL: Dinamo - Varaždin, 16.10.2022. Izvor: Cropix / Autor: Goran Mehkek
  • 93’

Petković je siguran s bijele točke i Dinamo vodi 3:1!

• 90’

Kraj utakmice

• 90’

Ljubičić je pretrpio prekršaj i sudac je pokazao na najstrožu kaznu!

• 90’

Igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade

• 89’

Drmić je pucao, ali nije bio precizan i lopta je otišla preko gola

• 78’

GOOOOOL!! Dinamo je preokrenuo utakmicu! Petković je našao Baturinu koji iz dobre pozicije u šesnaestercu zabija za 2:1!