Sparta je šokirala Modre već u drugoj minuti preko Haraslina i Sorensen je u 24. minuti povećao prednost na 2:0. U nastavku Panak je (67') zabio za 3:0, ali Dinamo se nije predavao i Baturina je bio strijelac u 71. minuti! Ali Olatunji je pospremio loptu u mrežu za konačnih 4:1 (87') i Jakirovićeva momčad će sreću potražiti u Konferencijskoj ligi

SPARTA PRAG: Vindahl - Sorensen, Panak, Krejči - Wiesner, Laci, Kairinen, Ryneš - Olatunji, Kuchta, Haraslin

DINAMO: Nevistić - Moharrami, Ristovski, Perić, Ljubičić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Marin - Petković

4. pretkolo Europske lige, Sparta Prag - Dinamo 4:1 (Olatunji. 87') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Europske lige, Sparta Prag - Dinamo 3:1 (Baturina. 71') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Europske lige, Sparta Prag - Dinamo 3:0 (Panak, 67') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +44
Sparta Prag - Dinamo, 31.8.2023. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
4. pretkolo Europske lige, Sparta Prag - Dinamo 2:0 (Sorensen, 24') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
4. pretkolo Europske lige, Sparta Prag - Dinamo 1:0 (Haraslin, 2') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se minimalno 5 minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOL!! Potop Dinama u Pragu! Olatunji se izborio za prostor, izašao je pred Neivstića i majstorski je posremio loptu u mrežu za 4:1

• 84’

Dvostruka izmjena kod domaćina. Izlaze Kuchta i Wiesner, a u igri su Karabec i Pešek

• 84’

Mišić je pucao s distance i lopta je otišla daleko pored gola

• 73’

Izlazi Špikić, ulazi Emreli

• 71’

GOOOOL!! DInamo se vratio u utakmicu! Baturina se lijepo oslobodio na udarac iz šesnesterca i zabio je za 3:1!

• 67’

GOOOOL!! Sparta je zabila i treći gol i s ovim rezultatom je izbacila Dinamo! Panak je naletio na odbijenu loptu i u šesnaestercu i hladnokrvno je zabio za 3:0

• 60’

Dinamo sve opasniji! Baturina je silovito pucao s ruba šesnaesterca i lopta je prohujala pored gola

• 56’

Ovo je trebao biti gol za Dinamo! Petković je prekrasno proigrao Ljubičića koji je izašao sam pred golmana, ali Vindahl je odlično reagirao i obranio je udarac