saudijska liga

Marcelo Brozović asistirao, ali je njegov Al Nassr ostao bez pobjede u 92. minuti

06.10.2023 u 19:49

Nogometaši Al Nassra ostali su u 92. minuti bez domaće pobjede u ogledu 9. kola prvenstva Saudijske Arabije, na domaćem terenu odigrali su 2:2 protiv Abhe

Nakon nešto manje od pola sata igre Al Nassr je imao prednost od dva gola, a posebno je lijep bio uvodni gol u trećoj minuti.

Cristiano Ronaldo je sjajno petom proigrao hrvatskog reprezentativca Marcela Brozovića koji je asistirao strijelcu Otaviju.

U 28. minuti Talisca je podebljao prednost domaćina, dok je u 36. minuti Bguir realizirao jedanaesterac za goste i time smanjio na 2:1.

Unatoč dosta prilika u drugom poluvremenu Al Nassr nije uspio povećati prednost i na kraju je u 92. minuti primio gol. Odlično je s 25 metara potegnuo Toko Ekambi za konačnih 2:2.

Hrvatski vezni igrač Marcelo Brozović je zamijenjen u 80. minuti.

Al Taawon je trenutačno vodeći na ljestvici s 22 boda, dok je Al Nassr na diobi trećeg mjesta i ima tri boda manje.