poklon manchester cityju

Mahrezov najbizarniji penal i veliki poklon Manchester Cityju

13.05.2017 u 16:10

U dvoboju 37. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester City je na svom stadionu pobijedio Leicester City 2:1 te se učvrstio na trećoj poziciji koja osigurava direktan plasman u Ligu prvaka. No imat će Guardiolina momčad još dosta posla jer do kraja prvenstva su još dvije utakmice

U borbi s Liverpoolom za treće mjesto, pred Machester Cityjem ove je subote bio težak posao jer na Etihad je stigao aktualni prvak Leicester City. Ipak, uz dosta sreće Guardiolini su igrači upisali pobjedu 2:1.

Imao je City vodstvo u 29. minuti, kada je David Silva pogodio za 1:0, da bi samo sedam minuta kasnije Gabriel Jesus izveo penal i pogodio za 2:0.

'Lisice' su se vratile golom Okazakija u 42. minuti. U drugom dijelu golova nije bilo, barem ne priznatih.

Jer u 77. minuti Alžirac Riyad Mahrez zabio je s bijele točke, no pri izvođenju penala napravio je grešku, to jest poskliznuo se i prije nego što je uputio završni udarac, drugom je nogom dodirnuo loptu.

Slično kao i Griezmann u dvoboju protiv Reala, s time da tada sudac taj dvostruki dodir nije primijetio.

City je imao sreće jer na ovoj utakmici sudac Madley je imao bolji uvid i nakon što je lopta završila u mreži, ipak se držao pravila i poništio pogodak.