ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Luka Modrić zabio u šestoj minuti sudačke nadoknade; Real preživio gostovanje u predgrađu Madrida

04.01.2020 u 17:59

U 19. kolu španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je slavio na gostovanju u predgrađu Madrida kod Getafea 3:0

Španjolci su opet u akciji nakon kratke stanke za vrijeme blagdana, a 'kraljevi' su u novu godinu ušli pobjedom. 'Kraljevski klub' je rutinski pronašao način kako da upiše tri boda s kojima je na vrhu ljestvice preskočio Barcelonu koja svoju utakmicu igra u večernjem terminu sa Espanyolom.

Gosti su pomoć dobili i od domaćih nogometaša, jer je prvi pogodak zapravio bio autogol vratara Davida Sorije u 34. minuti koji je skrenuo loptu u vlasitu mrežu poslije udarca Varanea. Vodstvo Reala povećao je branič Raphael Varane u 53., a pobjedu je potvrdio iz blizine naš Modrić u šestoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Valverdea.

Hrvatski kapetan Luka Modrić vrlo dobro je odradio cijelu utakmicu.