AJMO SAD SVI VAN...

'Ludi sudac' glavna zvijezda derbija Bundeslige

21.02.2016 u 19:48

Derbi njemačke Bundeslige bio je prekinut na 15-ak minuta nakon što je sudac Felix Zwayer - sve potjerao u svlačionicu

Borussia Dortmund je u Leverkusenu slavila s 1:0 i ostala na distanci s vodećim Bayernom, a pogodak odluke zabio je Aubameyang (sedam minuta nakon izlaska na klupu Tina Jedvaja) u 64. minuti.

Nedugo zatim domaći trener Roger Schmidt digao je tlak sucu Zwayeru koji mu je pokazao da se udalji s klupe. Schmidt je odbio poslušnost i uslijedila je klasična 'borba ovnova na brvnu' u kojoj nitko nije želio uzmaknuti.

Zwayer je malo pričekao, a zatim pokazao svim igračima da odu u svlačionicu. Tek nakon više od 10 minuta, kada je Schimdt odlučio da ne želi dodatno provocirati, vratio ih je na teren i završio utakmicu u kojoj više nije bilo pogodaka.

U preostalim nedjeljnim dvobojima Bundeslige Stuttgart je nakon konačnih 1:1 odnio bod s gostovanja kod Schalkea, dok je Augsburg s 0:1 slavio kod Hannovera.