SJAJNA PREDSTAVA

Lovro Majer iskoristio je pruženu priliku, a poslije utakmice objasnio je koja je najveća prednost Hrvatske u okršaju protiv Rusije

11.11.2021 u 23:26

Izbornik Zlatko Dalić je od prve minute dao priliku Lovri Majeru, a veznjak Rennesa mu je to povjerenje uzvratio odličnom igrom i golovima u pobjedi protiv Malte 7:1

Podsjećamo, strijelci su bili Ivan Perišić (6), Duje Ćaleta-Car (22), Mario Pašalić (39), Luka Modrić (45+1), Lovro Majer (47, 64) i Andrej Kramarić (56), dok je za domaćine zabio Marcelo Brozović pogodivši vlastitu mrežu u 31. minuti.

'Mislim da smo ispunili sve zadatke koje smo si postavili, bili smo agresivni od početka, znali smo da oni vole igrati od golmana', izjavio je poslije utakmice Majer za Novu TV.

Igrač koji je poziv u reprezentaciju dobio dan prije okupljanja iskoristio je priliku koju mu je Dalić ukazao, a evo što je rekao o svojim igrama u posljednje vrijeme.

'Jako sam sretan, ulovio sam ritam i u klubu, osjećam se jako dobro, spreman sam, mogu reći čak bolje nego ikad. Sretan sam što mogu pomoći i reprezentaciji, što sam tu s najvećim igračima.'

• +18
Malta - Hrvatska, kvalifikacije za SP u Kataru 2022. Izvor: Profimedia / Autor: Matthew Mirabelli / AFP / Profimedia

O odlučujućem okršaju s Rusima Majer je kazao:

'Naša najveća prednost će biti to što igramo doma, što će biti pun stadion. Vjerujem u pozitivan ishod, da možemo pobijediti i kvalificirati se na Svjetsko prvenstvo.'