HRVAT POKUŠAO OBJASNITI...

Lovren poslije spektakla na Anfieldu doživio teške uvrede; oglasio se i trener Liverpoola!

25.04.2018 u 08:17

Liverpool je korak do finala Lige prvaka, Dejan Lovren odradio je cijelu utakmicu u pobjedi nad Romom 5:2, ali mu pojedini navijači opako zamjeraju krivu procjenu zbog koje su gosti došli do prvog pogotka

'Redsi' su do 80. minute imali ogromnih pet pogodaka prednosti, a do tada odlična obrana domaćina grubo je pogriješila. Nainggolan je u 81. minuti uputio dugačku loptu koju je krivo procijenio Lovren, promašio je glavom, što je iskoristio Džeko i sjajnim udarcem svladao Kariusa.

Taj trenutak nije mogao pokvariti feštu na Anfieldu, ali na svoje su opet došli kritičari hrvatskog braniča koji su preko društvenih mreža krenuli s uvredama. Ovo su samo neki komentari:

'Lovren je beskoristan', 'S Lovrenom i Kariusom suparnička strana uvijek ima šansu', Zašto Lovren uvijek sve upropasti?', 'Jedna pogreška Lovrena i stvari odu u krivo, on je kriptonit za mirnoću', 'Lovren je zeznuo protiv momčadi koja je igrala totalno 'usr...', uobičajeno za njega,'...

Inače, poslije utakmice svoje mišljenje dao je upravo hrvatski reprezentativac.

'Imamo dobar rezultat, iako nismo zadovoljni s posljednjih 15 minuta utakmice. Nismo kontrolirali loptu, umor i pad koncentracije su doveli do njihovog gola, no možemo zabiti u gostima jer stvaramo puno prilika. Već nam se događalo da primamo golove u posljednjih 15-ak minuta. Moramo biti mirniji s loptom, no uvjeren sam da možemo do finala', rekao je Lovren.

• +8
Liverpool - Roma, 1. utakmica polufinala Lige prvaka, 2017/18. Izvor: Pixsell / Autor: Peter Byrne/Press Association/PIXSELL

I trener pobjedničkog sastava Jürgen Klopp osvrnuo se na Lovrenovu igru.

'Dejan je odigrao vrhunsku utakmicu. To mu je bila prva lopta koju je pogrešno procijenio. Mats Hummels je radio veće greške, a ipak je branič svjetske klase.'