TAKO BLIZU, ALI...

Pogledajte trenutak kad je sreća okrenula leđa Lovrenu, a navijači 'redsa' se uhvatili za glavu!

24.04.2018 u 23:07

U prvoj utakmici polufinala Lige prvaka Liverpool je na Anfieldu svladao Romu 5:2, a u domaćoj momčadi svih 90 minuta odradio je Dejan Lovren

Hrvatski reprezentativac dobio je povjerenje Jürgena Kloppa od prve minute, a u 39. minuti je mogao doći do pogotka. Poslije ubačaja iz kornera bio je najviši u skoku, ali je njegov udarac glavom zaustavila greda. Sreća mu je okrenula leđa.

U 74. minuti je Lovren zaradio žuti karton poslije prekršaja nad Edinom Džekom, a upravo je napadač BiH iskoristio jednu dekoncentraciju hrvatskog braniča da zabije pogodak za 5:1.

• +8
Liverpool - Roma, 1. utakmica polufinala Lige prvaka, 2017/18. Izvor: Pixsell / Autor: Peter Byrne/Press Association/PIXSELL

Naime, Nainggolan je u 81. minuti uputio dugačku loptu koju je krivo procijenio Lovren što je iskoristio Džeko i sjajnim udarcem svladao Kariusa.

Izvor: Društvene mreže