DEBITIRAO NA OTOKU

Lovren oduševljen: Zbog navijača smo pobijedili

18.08.2013 u 15:06

Hrvatski nogometni reprezentativac Dejan Lovren odao je priznanje navijačima Southamptona nakon subotnje 1-0 gostujuće pobjede nad West Bromwich Albionom...

Lovren je u svom premierligaškom debiju za 'svece' po ovoljetnom transferu iz Lyona odigrao svih 90 minuta, a nakon utakmice je za klupsku web-stranicu rekao:

'Ponosan sam na momčad jer smo ostvarili jako dobar start i osvojiti tri boda. Nije bilo lako, ali to je Premierliga. Fantastično je igrati ovdje.'

Southampton je slavio golom Rickiea Lamberta iz jedanaesterca u posljednjoj minuti, Lovren kaže da ih je podrška navijača vodila do pobjede.

'Atmosfera i navijači su bili nevjerojatni. Bili su iza nas 90 minuta i bili su nam poput 12. igrača. Bili su nevjerojatni i zbog njih smo pobijedili utakmicu.'

'Ujutro nismo znali tko će igrati, ali rekao sam svojim suigračima i treneru da za mene nije problem igrati na lijevoj ili desnoj strani, da sam spreman za momčad i da ću dati sve od sebe. Na kraju smo bili prilično dobri defenzivno i za to svi imaju zasluge, ne samo nas četvorica u zadnjoj liniji.'

U sljedećem će kolu za tjedan dana Southampton na svom St. Mary's Stadiumu ugostiti Sunderland.