NBA LIGA

Loša šuterska večer Bogdanovića u porazu Pacersa; Bender solidan u slavlju Phoenixa

30.12.2017 u 09:41

Košarkaši Indiane poraženi su na gostovanju u Chicagu sa 119:107, a hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović je imao lošu šutersku večer u dresu Pacersa

On je za 33 minute ubacio sedam koševa gađajući iz igre 2/10, za tricu 0/5, uz četiri skoka i dvije asistencije.

Phoenix je u slavio sa 111:101 na gostovanju u Sacramentu, a Dragan Bender je u pobjedu Sunsa ugradio devet koševa uz šut za tricu 3/5, a imao je i dva skoka, tri asistencije i jednu blokadu.

• +3
Chicago Bulls - Indiana Pacers, 30. prosinac 2017. Izvor: Reuters / Autor: David Banks

Ivica Zubac je u dvoboju momčadi iz Los Angelesa za Lakerse odigrao jednu minutu bez učinka, a sa 121:106 slavili su Clippersi, koji su u ovom dvoboju formalno bili gosti.

U večeri u kojoj su gostujuće momčadi ostvarile šest pobjeda, a domaćini samo tri, veliko iznenađenje napravili su Charlotte Hornetsi pobijedivši u Oaklandu aktualne prvake Golden State Warriorse sa 111:100.