Hajduk je slavio u zaostaloj utakmici devetog kola HT Prve lige kod Lokomotive 2:1

LOKOMOTIVA: Hendija - Papadopoulos, Kolinger, Pivarić, Cokaj, Petrak, Karačić, Kallaku; Chaija, Tahiraj, Tuci

HAJDUK: Posavec, Jakoliš, Simić, Dimitrov, Dolček, Jurić, Jradi, Gyurcso, Jairo, Caktaš, Umut.

• +9
Lokomotiva - Hajduk, 9. kolo HT Prve lige, 2020/21. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOL Junak Hajduka je Mijo Caktaš, zabio je glavom poslije ubačaja iz kuta. Igrat će se još tri minute sudačke nadokande

• 85’

Ubacio je Jairo, glavom je pucao Diamantakos, ali nije bio precizan, lopta nije išla u okvir gola

• 80’

Promjene u oba sastava razbile su ritam utakmice, u zadnjih deset minuta nema prilika

• 70’

Odlična utakmica u Kranjčevićevoj s mnogo prilika

• 61’

GOOOL Gyurcso je opalio s 20 metara, lopta je okrznula gredu

• 56’

GOOOL Strijelac za domaćina bio je Tuci. Opalio je Chahija, a Posavec obranio, napadaču Lokomotive nije bilo teško iz blizine zabiti odbijanac