dirljiva gesta

[VIDEO] Lionel Messi zabio gol pa u dresu Newell's Old Boysa odao počast i poklonio se najvećem, Diegu Armandu Maradoni

29.11.2020 u 16:44

U 11. kolu španjolske La Lige nogometaši Barcelone u nedjelju su na Camp Nou svladali Osasunu sa 4:0, a najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 42. minuti kada je Antoine Griezmann zatresao mrežu fenomenalnim volejem s ruba 16-erca.

Domaćini su poveli pogotkom Martina Braithwaitea u 29. minuti, na 2:0 povisio je Antoine Griezmann (42), a preostala dva pogotka postigli su Philippe Coutinho (57) i Lionel Messi (73).

Nakon tog gola, Messi je svukao svoj dres, jer ispod njega nosio je dres kluba Newell's Old Boys u kojem je svojevremeno igrao preminuli Diego Armando Maradona i poklonio se nogometnom geniju, koji je preminuo u srijedu u 61. godini života.

Kako je to izgledalo pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir, koji je za Osasunu igrao do 74. minute, dva puta je zaprijetio vratima Barce. U 18. minuti lopta je otišla preko gola, a u 59. njegov pokušaj glavom blokirao je domaći branič.

Dan ranije u Madridu nogometaši Alavesa iznenadili su Real pobjedom 2:1, čime su nanijeli Kraljevskom klubu treći poraz u dosadašnjem dijelu prvenstva, dok je madridski Atletico sretno došao do pobjede kod Valencije (1:0) zahvaljujući autogolu Antonia Latorra

• +9
Diego Maradona pokopan u krugu obitelji na groblju Bellavista u Buenos Airesu Izvor: EPA / Autor: ENRIQUE GARCIA MEDINA