24. SIJEČNJA

Lino višebojac u Karlovcu

22.01.2013 u 12:15

Bionic
Reading

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Sponzor rubrike

Medvjedić Lino koji svakog tjedna već sedmu sezonu za redom, unosi radost sportskog druženja u neku od hrvatskih osnovnih škola, ovog će četvrtka (24. siječnja) u školske klupe vratiti najbolju sportašicu Karlovca za 2012. godinu Mateju Kunović.

Treća juniorka svijeta u taekwandou, koju je Hrvatski olimpijski odbor proglasio za sportsku nadu godine i dodijelio joj nagradu Dražen Petrović neće morati ponovo učiti matematiku ili povijest, nego će učenicima svoje bivše škole Grabrik u Karlovcu pokazati kako se ustrajnim radom i zalaganjem mogu postizati vrhunski sportski rezultati.

Mateji će se pridružiti i ponajbolji hrvatski gimnastičar Marijo Možnik, europski vice prvak 2012. godine te Miranda Tatari – kapetanica hrvatske rukometne reprezentacije i RK Podravka Vegeta što će Lino višebojac u OŠ Grabrik zasigurno pretvoriti u izuzetno događanje. Tim više što će se prije samog natjecanja održati predstavljanje projekta školskih jelovnika kojeg su razvili stručnjaci Podravke, a čiju su kvalitetu potvrdili i verificirali i Ministarstvo zdravlja i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa.

Oba Podravkina projekta, Projekt školskih jelovnika i Lino višebojac, podržavaju EU i WHO smjernice o pravilnoj i uravnoteženoj prehrani i fizičkoj aktivnosti, a stvaranjem zdravih životnih navika u djetinjstvu, dugoročno mogu utjecati na zdrav i kvalitetan život.

Predstavljanje zdravih jelovnika u OŠ Grabrik u Karlovcu zakazano je 24. siječnja u 10,30, a Linovišebojac u kojemu će učenici pokazati svoja najbolja sportska i kulturna postignuća započinje u 12 sati.