serie a

Lazio vodio 4:1, pa strahovao za pobjedu protiv Genoe; Milan Badelj svoju odličnu igru okrunio asistencijom i izborenim penalom

02.05.2021 u 15:28

U dvoboju 34. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je pobijedio Genou sa 4:3 ostavši u igri za plasman u Ligu prvaka.

Bila je to utakmica u kojoj je domaćin vodio 2:0 i 4:1, ali je na koncu spašavao tri boda nakon što je Genoa deset minuta prije kraja susreta smanjila na 4:3.

Golove za 'nebesko-plave' zabili su Joaquin Correa (30, 56), Ciro Immobile (43-11m) i Luis Alberto (48), dok su za Genou zabili Adam Marušić (47-ag), Gianluca Scamacca (80-11m) i Eldor Šomurodov (81) na asistenciju Milan Badelja.

Badelj je za goste odigrao cijeli susret, i bio je ponajbolji igrač svoje momčadi, dok je Marko Pjaca ušao u igru u drugom poluvremenu.