serie a

Lazio i Napoli uvjerljivi, prvijenac Ante Budimira

29.10.2017 u 18:02

Nogometaši Napolija i Lazija ubilježili su pobjede u 11. kolu Serie A, dok je bivši igrač zaprešićkog Intera i Lokomotive Ante Budimir postigao svoj prvi gol za Crotone

Budimir je svoj prvijenac postigao u 17. minuti susreta Crotonea i Fiorentine (2:1), Trotta je samo dvije minute kasnije povećao na 2:0, a momčad iz Firence je smanjila u 44. minuti preko Benassija. Budimir je igrao do 79. minute, dok je Milan Badelj odigrao cijeli susret kod Fiorentine.

Napoli je je zadržao vrh ljestvice domaćom pobjedom protiv Sasuola 3:1, pa Napolitanci i dalje imaju tri boda više od Juventusa i Lazija. Allan, Callejon i Mertens bili su strijelci za Napoli, za koji je Marko Rog igrao od 76. minute.

I Lazio je zadržao niz pobjeda demoliravši 5:1 u gostima novoga prvoligaša Beneventa, koji još uvijek, ni nakon 11 kola, nema nijedan bod. Rimljani su već nakon prvog dijela vodili 3:0, a s devetom pobjedom su samo na tri boda od lidera Napolija.

Udinese je 2:1 pobijedio u Udinama Atalantu, a Andrija Balić i Stipe Perica su ostali na klupi domaćina. Sampdorija je Genovi 4:1 slavila protiv Chieva, a Ivan Strinić je odigrao svih 90 minuta za  domaćina. Novi prvoligaš SPAL je u Ferrari došao do minimalne pobjede (1:0) nad Genoom koju vodi naš Ivan Jurić