Sponzor rubrike
Sponzor rubrike
Dinamo stoper, 21-godišnji Španjolac Sergi Dominguez, nakon samo godinu dana najvjerojatnije napušta Maksimir
Jer dok se ugovor ne potpiše, sve je moguće. Međutim, prema informacijama koje stižu iz Italije, Lazijeva delegacija bi u u četvrtak trebala stići u Zagreb i dogovoriti detalje transfera ovog igrača, kojeg su Modri prošlog ljeta platili 1,2 milijuna eura.
Sada, doduše neslužbeno, govori se o odšteti od 12 milijuna eura plus bonusi.
Dominguez se već neko vrijeme nalazi na popisu želja rimskog kluba, no dosadašnji pregovori s Dinamom nisu donijeli dogovor. Ipak, u Laziju su sada odlučili ubrzati posao i osobno doputovati u hrvatsku prijestolnicu.
Prema informacijama Di Marzija, vrijednost transfera mogla bi dosegnuti 12 milijuna eura, pri čemu bi dio iznosa bio isplaćen kroz bonuse.
Što se tiče samog igrača, Dominguez navodno nije inzistirao na odlasku iz Maksimira. Odluku o svojoj budućnosti prepustio je klubu i predsjedniku Zvonimiru Bobanu, pa će konačan rasplet ovisiti isključivo o dogovoru Dinama i Lazija.
