bundesliga

Kramarićev Hoffenheim imao 2:0 protiv Bayerna, ali onda je doživio debakl

27.01.2018 u 17:40

Ovog se vikenda u Njemačkoj igra 20. kolo Bundeslige. Vodeći Bayern dočekao je Hoffenheim našeg Andreja Kramarića. Gosti su u 12. minuti već vodili 2:0, ali do kraja dvoboja uslijedio je totalni preokret

Bayern se osvetio Hoffenheimu za rujanski poraz od 0:2. No, navijači na Allianz Areni nisu mogli biti mirni jer igrači Juliana Nagelsmanna u 12. minuti su već imali vodstvo 2:0 (Uth, Gnabry).

• +8
Bundesliga, Bayern - Hoffenheim Izvor: Reuters / Autor: REUTERS/Michaela Rehle

Naš Andrej Kramarić u tim je trenucima sjedio na klupi za rezervne igrače.

Ipak, već do kraja prvog dijela, preko Lewandowskog i Boatenga, domaćini su stigli do 2:2. U nastavku, još su zabili Coman (63'), Vidal (66') i Wagner (90') te je bavarska momčad stigla do uvjerljive pobjede 5:2.

Kramarić je dobio priliku od 67. minute, ali Bayern je tada već imao dva gola prednosti.

S nova tri boda Bayern je povećao prednost na tablici, te sada pred drugoplasiranim Schalkeom ima 16 bodova prednosti.

Borussia Dortmund je prosula nove bodove nakon što je kod kuće odigrala 2:2 protiv Freiburga. Domaćin može biti sretan što je osvojio i bod jer drugi pogodak zabio u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Borussia je povela u 9. minuti preko Shinjija Kagawe, a izjednačio je Nils Petersen u 21. minuti. Isti je igrač u 68. minuti doveo Freiburg u vodstvo, a bod Borussiji donio je Jerely Toljan golom u trećoj minuti nadoknade.

Schalke je rutinski stigao do pobjede na gostovanju kod Stuttgarta. Gosti su u prvih 20 minuta zabili dva gola, a potom obranili prednost. Strijelci su bili Naldo (14) i Amine Harit 19-11m). Marko Pjaca nije nastupio za Schalke.