KIPI OD BIJESA

Klub bivšeg Hajdukovog trenera teško poražen; Lekina izjava neće dobro sjesti igračima

30.03.2024 u 10:35

Nakon odlaska s klupe Hajduka u listopadu, čekao je novi angažman. I onda se početkom godine Ivan Leko vratio 'na posao'. Preuzeo je momčad Standarda iz Liegea. Sada se s klubom bori za mjesto koje vodi u Konferencijsku ligu

U prvok kolu drugog dijela prvenstva, odnosno u borbi za mjesto koje vodi u Konferencijsku ligu, momčad Ivana Leke doživjela je poraz kod Genta.

Nakon prvih 45 minuta bilo je podnošljivih 1:1, s time da se gostima priznao autogol De Sarta.

U drugom dijelu, Gent je ipak zabio još četiri komada i slavio s ukupnih 5:1.

Belgijski mediji prenose izjavu hrvatskog trenera Ivana Leke.

'Nevjerojatan je način na koji smo primali golove. Pobjeda Genta je posve zaslužena, ali prije svega Standard je bio loš. Mi smo bili loši. Drugo poluvrijeme je bila šala. Raditi takve pojedinačne greške je neodgovorno prema svima. Neki su casino igrači, svaku utakmicu naprave tri, četiri individualne pogreške', komentirao je Leko.