isprika nakon šibenika

Kapetan Hajduka Mijo Caktaš poslao poruku svim navijačima; skandiranje Torcide da svi skinu dres očito ga je jako pogodilo

19.10.2020 u 10:35

Dan nakon što je donedavno drugoligaš Šibenik, u sklopu Hajduk u osmog kola HT Prve lige, šokirao na Poljudu Hajduk (0:1) oglasio se kapetan 'bilih' Mijo Caktaš

Podsjetimo, Šibenik je pred 4.500 gledatelja priredio veliko iznenađenje nadigravši na Poljudu Hajduk s 0:1, a jedini gol na utakmici zabio je u 34. minuti Albanski napadač Emir Sahiti. Da ironije bude veća, Sahiti je u Šibenik stigao na posudbu iz Hajduka.

Dan nakon utakmice oglasio se i Hajdukov kapetan Mijo Caktaš koji se ispričao navijačima nakon loše predstave i poraza od Šibenika na Poljudu.

'Nitko ne može biti zadovoljan nakon ovakve utakmice, svjesni smo kako je ovo izgledalo i želim se ispričati navijačima na ovoj predstavi. Da sam zabio šansu iz prve minute možda bi nam bilo lakše, ali moraš stvarati šanse cijelu utakmice, a ne očekivati da iz jedne riješiš pitanje pobjednika', poručio je Caktaš koji je propustio već u prvoj minuti susreta zabiti gol za Hajduk.

Najbolji strijelac splitskog sastava izašao je sam ispred Labrovića, ali nije uspio zabiti. A da je zabio, sve je moglo biti drugačije… Ovako je nova kriza zahvatila klub, a poruke navijača i ružno skandiranje samo je stvorilo još veću psihozu. Nakon utakmice razočarani članovi Torcide, što možete vidjeti OVDJE, gromoglasnim uzvikom iskazala je nezadovoljstvo odigranom utakmicom skandiranjem: 'Skinite dres, vi niste Hajduk!'

Naravno, te riječi su jako zaboljele neke igrače Hajduka jer znaju što taj klub znači za Split i Dalmaciju. No, nažalost u Hajduku zadnjih godina igra sve više igrača kojima to ne znači puno i vjerojatno se nisu previše uznemirili.

Osijek-Lokomotiva17:05
Hajduk-Šibenik0:1