SERIE A

Kalinić rezerva, Rebićeva Verona zagorčala život Fiorentini

13.03.2016 u 17:24

U susretima 29. kola Talijanske lige remije su upisali Fiorentina i Milan, dok je Roma u gostima pobijedila Udinese.

Fiorentina je kod kuće odigrala samo 1-1 s 'davljenikom' Veronom, koja je izjednačila četiri minute prije kraja, te je momčad iz Firence sve dalje od samog vrha ljestvice. Kod domaćina je Nikola Kalinić ušao u 73. minuti, Milan Badelj nije bio u zapisniku, a za goste je cijelu utakmicu odigrao Ante Rebić.

Milan je odigrao samo 0-0 kod Chieva, te je slavna momčad sve dalje od pozicija koje vode u Lugu prvaka. Roma je slavila s 2-1 kod Udinesea pogocima Džeke i Florenzia, a kod domaćina u igru nisu ulazili Andrija Balić i Stipe Perica. U dvoboju "davljenika" Carpi je pogotkom iz penala u 90. minuti pobijedio Frosinone.

Na ljestvici vodi Juventus s 67 bodova, Napoli ima 61 i utakmicu manje, Roma je treća s 59 bodova, Fiorentina i Inter imaju po 54 boda.