LUDI PREOKRET U NASTAVKU

Kakva utakmica košarkaškog prvenstva; Zadar kod Zaboka ispustio nevjerojatnu prednost

13.10.2018 u 20:47

Košarkaši Zaboka upisali su prvu pobjedu u 2. kolu hrvatskog prvenstva svladavši nakon velikog preokreta favorizirane Zadrane 91:88 (13:25, 14:21, 32:21, 32:21)

Nakon poluvremena Zabok je na odmor otišao sa samo 27 postignutih poena i zaostatkom od -19. Zadrani su nakon četiri minute igre u trećoj dionici vodstvo povećali na +24 i činilo se da pobjeda gostiju neće biti upitna.

Ipak, domaćin se probudio i serijom 14:0 vratio nadu u pobjedu do koje je stigao u uzbudljivoj završnici.

Marko Tomas s 33 poena bio je prvo ime Zaboka, a Roko Galić je dodao 18 poena. Kod Zadra su se istaknuli Malcolm Grant (20) i Mario Little (19).