PUTNIK KROZ VRIJEME

Kakav rekord u Ligi prvaka, ovo će se teško nadmašiti, prošlo je 'samo' 4740 dana

30.11.2023 u 11:38

Utakmica petog kola Lige prvaka između Benfice i Intera završila je 3:3, a na njoj je postavljen novi rekord ovog natjecanja

Podsjećamo, tri pogotka dala je Benfica u prvom dijelu i sva tri je potpisao Joao Mario, nekadašnji igrač Intera, koji je neumoljivo tresao mrežu u 5., 13. i 34. minuti. No, u nastavku je Inter uzvratio istom mjerom. Strijelci su bili Arnautović u 51., Frattesi u 58. i Sanchez iz penala u 72. minuti za konačnih 3-3.

Tportal SPORT je i na WhatsAppu

Želite li pogledati VIDEO svih golova iz SuperSport HNL-a i Kupa te dobivati najvažnije vijesti iz sporta: Zapratite tportalov kanal OVDJE i kliknite 'Prati'

U toj utakmici austrijski napadač Marko Arnautović došao je do neobičnog rekorda. On je igrač s najvećim vremenskim razmakom između dva postignuta pogotka u Ligi prvaka. Zadnji je gol zabio u prosincu 2010. godine, a na idući je čekao točno 4740 dana.

'Arnautović putuje kroz vrijeme', napisala je stranica Opte.

Arnautović je prije 13 godina zatresao mrežu upravo svojem Interu kada je nosio dres Werdera koji je slavio 3:0.