derbi u rimu

Juventus u sudačkoj nadoknadi prvi put zapucao na gol Lazija i - pobijedio

03.03.2018 u 21:13

U derbiju 27. kola talijanskog prvenstva Juventus je u gostima pobijedio Lazio 1:0, a strijelac je bio Paulo Dybala u sudačkoj nadoknadi...

Utakmica na Olimpicu bila je poprilično nekvalitetatna, može se reći i dosadna, praktički bez prilika na obje strane. U takvom antiderbiju bolje se snašao Juventus, no 'stara dama' je do pobjede stigla teže od očekivanog.

Najbolju priliku na utakmici imao je Immobile koji je u 23. minuti dobro pucao s vrha kaznenog prostora, ali je Buffon skrenuo loptu u korner. Drugi dio utakmice bio je još manje zanimljiv, sve je ukazivalo na to da će seriji od devet uzastopnih pobjeda 'stare dame' doći kraj i da će Napoli dobiti priliku povećati svoju prednost na vrhu prvenstvene ljestvice.

• +10
Serie A, Lazio - Juventus Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

No, tada se, u sudačkoj nadoknadi ukazao Paulo Dybala. Argentinac je doslovno u posljednjem napadu na utakmici zabio iz nemoguće situacije, iz solo akcije doslovno iz ležećeg položaja!

Lazio 0:1 Juventus #seriaa #juventus #lazio #goal @paulodybala #italy #football

A post shared by *BEST*HD*SPORT* (@best.hd.sport) on

Mario Mandžukić, koji je za Juve igrao do 72. minute, imao je jednu prigodu, u 9. minuti je pucao glavom, ali je lopta otišla iznad gola.