Premier League International Cup

Juniori Dinama u šokantnoj završnici izgubili od Arsenala; primili su gol u četvrtoj minuti sudačke nadoknade...

17.12.2019 u 22:45

Mladi nogometaši Dinama poraženi su od Arsenala 3:2 u Premier League International Cupu, u utakmici igranoj u Londonu

U utakmici punoj preokreta mlada momčad Dinama izgubila je golom Johna-Julesa u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Dinamo je poveo golom Antonija Marina u 7. minuti, John-Jules je izjednačio u 35. minuti, a u 55. minuti Olayinka donosi potpuni preokret i vodstvo Arsenala 2:1.

Roko Baturina izjednačio je na 2:2 u 79., a onda je u sudačkoj nadoknadi uslijedio šok za 'modre' juniore koji su tako u 94. minuti pokleknuli u Londonu.

• +17
Dinamo - Manchester City, juniorska Liga prvaka Izvor: Cropix / Autor: Boris Kovacev / CROPIX

Nakon dva odigrana kola Dinamo ima pobjedu i poraz, te se nalazi na drugom mjestu iza stopostotnog Arsenala. Villarreal je bez bodova nakon dvije utakmice, dok Leicester još nije odigrao utakmicu.

U drugu fazu natjecanja prolaze prve dvije momčadi. Prošle sezone Dinamo je dogurao do finala ovog natjecanja u kojem je poražen od Bayerna.