serie a

Josip Brekalo zabio prvijenac u dresu Torina; 'bikovi' su u Veneciji s igračem manje osvojili važan bod

27.09.2021 u 23:38

U posljednjoj utakmici 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski trener Ivan Jurić, je na gostovanju kod Venezie odigrao 1:1

Torino je poveo golom hrvatskog reprezentativca Josipa Brekala u 56. minuti. Wilfried Stephane Singo probio se po desnom boku i odlično je uposlio Brekala koji iz blizine trese mrežu domaćina.

Brekalo je za Torino igrao do 79. minute, dok Marko Pjaca nije bio na raspolaganju zbog ozljede.

• +9
Venezia - Torino, Serie A, 27.9.2021. Izvor: Profimedia / Autor: Paola GarbuioTony Gent / LaPresse / Profimedia

Domaćini su izjednačili iz penala u 79. minuti, a strijelac je bio Mattia Aramu. Kazneni udarac skrivio je Koffi Djidji, a usput je zaradio drugi žuti karton, pa je do kraja susreta Torino imao igrača manje.