KIKSAO I CELTIC

Jelavić golom spasio bod Rangersima

15.10.2011 u 21:35

U 11. kolu škotskog Premiershipa su i nogometaši Rangersa i Celtica kiksali. Naime, uzeli su samo po bod, i to Rangers na domaćem, a Celtic na gostujućem travnjaku

Vodeći Rangers je sa St. Mirrenom u Glasgowu odigrao 1-1, a pogodak je na tom ogledu postigao hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić. U 47. minuti je Jelavić postigao svoj četvrti pogodak u sezoni i sve do samog kraja se činilo da će to biti jedini gol na utakmici. No u 95. minuti je Teale šokirao domaćina i postavio konačnih 1-1.

Celtic je doslovno iščupao bod na gostovanju kod Kilmarnocka odigravši 3-3. Na poluvremenu je Celtic zaostajao čak 3-0, a onda su između 73. i 80. minute zabili tri pogotka i tako uzeli barem bod ove subote.

Tako je razlika između ova dva kluba i dalje deset bodova prednosti na strani Rangersa. Na ljestvici je između njih, na drugom mjestu, Motherwell.