repovi iz viga

Izjava Celtinog igrača Iaga Aspasa nakon poraza od Reala odjeknula je Španjolskom, a sigurni smo da će ih biti još....

03.04.2022 u 07:41

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka naslovu prvaka svladavši u Vigu Celtu s 2:1 u 30. kolu La Lige. No, nakon utakmice u kojoj je sudac Pablo Gonzalez dosudio čak tri penala za Kraljeve, bilo je i ogorčenih

Benzema je prvi zabio s bijele točke nakon 20 minuta nakon što je Nolito sapleo Edera Militaa, ali je Nolito izjednačio udarcem iz blizine nakon protunapada ubrzo nakon poluvremena.

Benzema je nakon što je Jeison Murillo faulirao Rodryga imao i penal u 64. minuti, ali mu je vratar Matias Dituro obranio udarac.

Šest minuta kasnije Kevin Vazquez je sapleo Ferlanda Mendyja, a francuski napadač je ovaj puta bio precizan za pobjedu.

Naravno, s takvim suđenjem Pabla Gonzaleza ogorčeni su bili domaći igrači, a posebno direktan bio je Iago Aspas.

'Ostalo još samo da sudac sâm izvede četvrti penal'.

Aludirao je kako je sudac maksimalno olakšao Realu put do pobjede. S ova tri boda, Real se oporavio od šokantnog poraza u El Clasicu prije dva tjedna, a Kraljevi sada imaju 12 bodova prednosti pred Sevillom.

Momčad našeg Ivana Rakitića ove nedjelje gostuje na Nou Campu (21 sat) kod Barcelone.