Nakon dvije uvodne prilike Lyona, Bayern je u 18. minuti pogotkom Gnabryja skrenuo vodu na svoj mlin, a poslije i rutinski stigao do pobjede 3:0 koja Bavarce vodi u finale Lige prvaka.

Bayern: Neuer - Kimmich, Boateng, Alaba, Davies - Goretzka, Thiago - Gnabry, Müller, Perišić - Lewandowski

Olympique Lyon: Lopes - Denayer, Marcelo, Marcal - Caqueret, Dubois, Guimaraes, Cornet, Aouar - Ekambi, Depay

• +16
Bayern - Olympique Lyon (polufinale Lige prvaka 2019/20) Izvor: EPA / Autor: Franck Fife / POOL
  • 90’

Kraj utakmice; Bayern je pobijedio 3:0 i u desetoj utakmici ove sezone

• 90’

U drugoj minuti sudačke nadoknade priliku za pogodak imao je Corentin Tolisso, ali zasmetao mu je Coutinho pa udarac nije bio pravi

• 89’

Nakon slobodnog udarca, iz skraćenog kornera i ubačaja Kimmicha, Lewandowski je glavom zabio za 3:0

• 87’

Slobodni udarac s 23 metra odlučio je izvesti Alaba, ali pogodio je samo živi zid

• 85’

Sudar Mendesa i Kimmicha, nakon kojeg je igrač Lyona dobio žuti karton

• 84’

Aouar je sada oprobao udarac iz daljine, s nekih 18, 19 metara, ali pucao je ravno u Neuera

• 83’

Promjene u Bayernu: Pavard umjesto Goretzke, a Tolisso umjesto Thiaga

• 82’

Goretzka ponovno puca iz daljine; u prvom dijelu je pogodio Lewandowskog a sada Müllera

• 80’

Coutinho je zabio ali španjolski sudac Lahoz prihvatio je sugestiju pomoćnika da je Brazilac bio u zaleđu

• 77’

Aouar je izuzetno razigran i rastrčan po lijevoj strani; pa obrana Bayerna djeluje pomalo izgubljeno