INTEROVA RAPSODIJA

Ivan Perišić bezobraznim talijanskim medijima odgovorio na najbolji mogući način!

18.03.2018 u 13:31

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić upisao se u strijelce za Inter na gostovanju kod Sampdorije kod koje je milanski klub uvjerljivo slavio 5:0

U posljednje vrijeme dosta se pisalo o formi Ivana Perišića, kritizirali su ga talijanski mediji, optuživali da se čuva za Svjetsko prvenstvo, a u subotu je u obranu hrvatskog ofenzivca morao stati i trener Luciano Spalletti.

A Perišić? On je odgovorio kritičarima na najbolji mogući način, protiv Sampdorije je zabio prvi gol na utakmici u 26. minuti kada je neobranjivo pogodio glavom. To mu je bio osmi gol ove sezone i tek prvi nakon 3. prosinca i hat-tricka protiv Chieva.

Inače, poslije 45 minuta na semaforu je svjetlilo 0:4 za goste, a junak Intera bio je Icardi koji je upisao hat-trick (30-11m, 31, 44).

U nastavku je Icardi nastavio svoj golgeterski 'šou' pa je opet pogodio u 51. minuti za svoj četvrti gol i 0:5 što je bio i konačan rezultat dvoboja.

Perišić i Brozović su kod pobjednika odradili svih 90 minuta dok je kod domaćina Strinić ostao na klupi.

Inter je privremeno zasjeo na četvrto mjesto sa 55 bodova, jednim manje od trećeplasirane Rome. Peti je Lazio sa 53 boda. Daleko su odmakli vodeći Juventus sa 75 i drugoplasirani Napoli sa 70 bodova. Sampdoria je na sedmom mjestu sa 44 boda.