POTEZ DANA

Hrvat solo akcijom oduševio Španjolsku; kao da je u njega ušao duh Lionela Messija!

17.03.2018 u 15:27

U utakmici 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva Deportivo i Las Palmas su odigrali 1:1, a pogodak za goste zabio je Alen Halilović

U trećoj minuti utakmice na Riazoru hrvatski nogometaš presjekao je jednu loptu gotovo na centru i zatim se sjurio prema suparničkom golu te preciznim udarcem pogodio donji suprotni kut.

Solo akcija našeg talenta koji je načinom na koji je zabio podsjetio i na velikog Lionela Messija. Haliloviću je to bio drugi gol u prvenstvu.

Inače, susret je završio 1:1, jer je Deportivo izjednačio u 22. minuti preko Albentosa, a rezultat se do kraja više nije mijenjao. Halilović je odigrao svih 90 minuta.

'Situacija nije lagana no do kraja je još puno utakmica, njih devet. Ovaj put smo počeli jako dobro, rano zabili pogodak a oni su zatim izjednačili te imali dobre prilike. Mi smo isto tako bili u prilici za ponovo zabiti pa mislim da je rezultat na kraju pravedan', rekao je 21-godišnji Halilović nakon utakmice za BeIn televiziju.