neumorni nogometaš

Italija se još jednom poklonila Mandžukiću: Stvarno je velikodušan...

27.12.2018 u 12:38

Mario Mandžukić dobio je visoke ocjene talijanskih medija za svoj nastup protiv Atalante, a dnevnik Tuttosport zaključuje da mu je samo falio pogodak da bude najbolji igrač utakmice...

Podsjetimo, ove sezon 32-godišnji hrvatski napadač zabio je ključne golove za Juventus u svim derbijima talijanske Serie A, protiv Napolija, Lazija, Intera, Milana i Rome, a sjajno surađuje tijekom jeseni s Cristianom Ronaldom kojem je omiljeni suradnik.

• +3
Serie A, Juventus - Roma Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Mandžukić je poznat po neumornosti pa je zaigrao od prve minute i ove srijede protiv Atalante, a kada je ušao na travnjak Ronaldo krasno mu je asistirao za izjednačujućih 2:2 u 78. minuti.

Juventus je ostao jedina neporažena momčad u Italiji, a Mandžo je dobio visoke ocjene talijanskih medija i pregršt pohvala.

'Velikodušan kao i obično. Nije zabio, ali bio je blizu, a također je riješio brojne komplicirane situacije u obrani,' naglašava dnevnik Tuttosport.

Juventus sada ima devet bodova više od Napolija, a već u subotu igra ponovo, kod kuće protiv Sampdorije...