serie A

Inter nakon šokantnog domaćeg poraza od Sassuola ostao bez Lige prvaka

12.05.2018 u 23:20

U dvoboju pretposljednjeg, 37. kola Talijanske lige Inter je na San Siru izgubio od Sassuola 2:1 i najvjerojatnije ostao bez plasmana u Ligu prvaka...

Interu je trebala domaća pobjeda protiv tek prosječne momčadi Sassuola, kojemu ova utakmica uopće nije bila bitna, ali su očito motivirani gosti preko Politana (25) i Berardija (72) šokirali Milano.

Rafinha je u 79. minuti smanjio na asistenciju Ivana Perišića, ali slavni Inter nije uspio izbjeći poraz. Perišić je odigrao cijelu utakmicu, kao i Marcelo Brozović.

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

Inter je ostao peti s 59 bodova, dva manje od Lazija, koji sutra pobjedom kod Crotonea može osigurati četvrto mjesto i Ligu prvaka.

• +4
Inter - Juventus, 35. kolo Serie A, 2017/18. Izvor: Profimedia / Autor: N. N. / Profimedia

U nevažnoj utakmici Benevento je kod kuće slavio protiv Genoe 1:0 golom Diabatea u 87. minuti. Benevento je već odavno ispao i slovi kao najslabija momčad u ligama Petice, a ovo im je bila tek šesta pobjeda u 37 utakmice ove sezone.