španjolska liga

Real 'počastio' Celtu sa šest golova, Modrić asistirao, Valencija potvrdila Ligu prvaka

12.05.2018 u 23:06

U pretposljednjem kolu nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je dobio Celtu 6:0, a Luka Modrić je u 13. minuti asistirao Garethu Baleu za vodeći gol...

Gareth Bale je zabio i za 2:0 u 30. minuti. Strijelci za Real bili su još Isco (32), Achraf Hakimi (52), Sergi Gómez (74-autogol) i Toni Kroos (81). Drugi hrvatski nogometaš u dresu Reala Mateo Kovačić ostao je na klupi za pričuve.

• +4
La Liga, Real Madrid - Celta Izvor: Profimedia / Autor: Profimedia

Valencia je u gostima kod Girone slavila 1:0, te je osigurala plasman u Ligu prvaka. Pobjednički gol za Valenciju zabio je Luciano Vietto u 61. minuti.

Izvor: Društvene mreže / Autor: youtube

Villarreal je dobio Deportivo iz La Corune 4:2, a u gradskom derbiju Betis je kod kuće protiv Seville odigrao 2:2, pa su Villarreal i Betis osigurali Europsku ligu.

Atletico Madrid svladao je Getafe 1:0, a Šime Vrsaljko ostao je na klupi za pričuve. Las Palmas, koji je već ranije ispao u drugu ligu, izgubio je od Eibara 1:0, a Alen Halilović je igrao do 66. minute za Las Palmas.