rukomet

Hrvatska završila turnir pobjedom! Rukometaši svladali Alžir u revijalnoj utakmici

17.03.2024 u 16:49

Hrvatska rukometna reprezentacija danas od 16:45 sati u zadnjoj utakmici kvalfikacijskog turnira igra protiv Alžira. Naši rukometaši su osigurali nastup na Olimpijskim igrama tako da ovaj susret nema rezultatski značaj

HRVATSKA -ALŽIR 34:22

Od prije je poznato da uz Hrvatsku na Olimpijske igre putuje i Njemačka koja pobijedila Austriju 34:31

TIJEK UTAKMICE

Drugo poluvrijeme:

• Kraj utakmice H
  • Nova serija naših rukometaša i vodimo 34:21!
  • Što je utakmica bliže kraju to je veće naše vodstvo! Hrvatska vodi 29:20
  • Hrvatska trenutno vodi 26:19, za sada u nastavku smo većinu vremena na plus 6 ili 7
  • Hrvatska je ušla u ritam i Lučin je zabio za plus 6!

• Opet brani Kuzmanović! Zaključao je gol! Ali je stala i realizacija u napadu. Već dugo stoji rezullat je 14:10
  • Igra se gol za gol. Zabija opet Klarica, ali i ALžirci pokazuju da nisu zalutali ovdje. Hrvatska vodi 13:8 nakon 18 minuta igre. Nakon toga sedmerac zabija Glavaš za 14:9. Kuzmanović već ima 12 obrana! Briljira!
  • Nakon time-outa Lučin zabija sjajan gol za vodstvo 12:7
  • Očekivano je malo došlo do opuštanja pa je Alžir smanjio na 10:7
  • Nakon 10 minuta igre Hrvatska vodi 8:3 i juri prema novoj pobjedi. Uz to treba reći kako Kuzmanović sjajno brani
  • Očekivano Hrvatska je krenula uraganski i povela je sa 4:0. Klarica se od početka nametnuo kao vođa ove kombinirane momčadi. Uraganski početak!
  • Počela je utakmica. Hrvatski izbornik Dagur Sigurdsson za današnju revijalnu utakmicu odmara Mateja Mandića, Marija Šoštarića, Marina Jelinića i Luku Cindrića. Umjesto njih u momčadi su danas Kristian Pilipović, Tin Lučin, Mateo Maraš i Nikola Grahovac