Vatreni su od prve minute preuzeli kontrolu nad utakmicom i to su okrunili golom Kramarića u 14. minuti. U drugom poluvremenu Hrvatska je imala niz šansi ali nisu uspjeli povećati vodstvo i susret je završio 1:0. Nova pobjeda Dalićeve momčadi koja je trenutno osvojila 10 bodova

ARMENIJA: Čančarević – Dašjan, Arutjunjan, Calisir, Mkrtčjan, Tiknizjan – Bičakčjan, Iwu, Spertsjan, Zelarajan – Ranos

HRVATSKA: Livaković – Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Barišić - Modrić, Brozović – Kramarić, Ivanušec, Perišić - Petković

• +34
Armenija - Hrvatska Izvor: Pixsell / Autor: Hrach Khachatryan/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još minimalno 3 minute sudačke nadoknade

• 84’

Dalić radi novu zamjenu, Musa je ušao umjesto Petkovića

• 76’

Serobyan je pucao s ruba šesnaesterca, ali nije bio precizan i lopta je otišla daleko preko gola

• 74’

Nova promjena kod Hrvatske, Majer je ušao umjesto Ivanušeca

• 73’

Još jedna prilika za Vatrene! Stanišić je naletio na odbijenu loptu u šesnaestercu, ali pucao je pored gola

• 69’

Kod Armenije umjesto Ranosa je ušao Briasco

• 69’

Prva zamjena kod Hrvatske, Pašalić je ušao umjesto Kramarića

• 65’

Ivanušec je pucao s ruba šesnaesterca, ali to je bio lagan posao za Čančarevića

• 62’

Nova velika šansa za Hrvatsku! Modrić je majstorski proigrao Perišića koji je izašao sam pred golmana, ali Čančarević je još jednom dobro reagirao