bundesliga

Hoffenheim poveo pa ostao s igračem manje i doživio uvjerljiv poraz

10.03.2024 u 20:21

Nogometaši Eintrachta su u Frankfurtu u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige 3-1 nadigrali Hoffenheim za koji je Andrej Kramarić igrao do 72. minute

Eintracht je u Frankfurtu s 3-1 nadigrao Hoffenheim, za koji je Andrej Kramarić igrao do 72. minute. Bila je to utakmica izravnih suparnika u borbi za plasman u Europu sljedeće sezone.

Gosti su bolje krenuli i poveli preko Amerikanca Johna Brooksa od 6. minute, no isti igrač u 31. minuti postaje tragičar jer je dobio crveni karton. Domaći su to iskoristili i na kraju uvjerljivo slavili golovima Robina Kocha (32), Francuza Erica Ebimbea (52) i veterana Maria Götzea (62).

Hoffenheim je kraj utakmice dočekao s dva igrača manje na terenu jer je u 78. minuti Kabak dobio drugi žuti...

Eintracht je pobjedom ostao šesti, a Hoffenheim je sedmi.

Nogometaši Freiburga pobijedili u gostima Bochum 2-1 u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige i skočili na osmo mjesto.

Strijelci za Freiburg bili su Maximilian Egestein u 36. i Austrijanac Mihael Gregoritsch u 53. minuti, a gol za Bochum postigao je Ukrajinac Ivan Ordec u 62. minuti.

Freiburg je osmi s 33 boda, a Bochum na 15. mjestu ima 25 bodova.