Hajduk je večeras u 17.30 dočekao Inter. Domaćini su bili uvjerljivi i sigurno osvojili sva tri boda...

Hajduk: Blažević; Juranović, Ismajli, Borja Lopez, Bradarić; Palaversa, Jurić; Gyurcso, Caktaš, Jairo; Said

Inter: Kelava; Bosec, Rak, Šimunec, I. Čeliković; Zulim, Ajayi, Postonjski, Muhar, Prenga, Solomon

• +3
HT Prva liga, 14. kolo: Hajduk - Inter Izvor: Pixsell / Autor: Miranda Cikotic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Prilika za Inter. Postonjski je pucao pored gola

• 84’

Nova velika prilika za Hajduk. Caktaš se probio kroz sredinu, no ni ovog puta nema gola

• 80’

Gyurcso je imao veliku priliku za 4:0. Probio se na lijevoj strani i pucao, no Kelava je izašao s gola i obranio

• 78’

Pokušaj Teklića, odlazi preko Interovog gola

• 65’

GOOOL! Said je zabio za Hajduk

• 60’

Prilika za Hajduk. Said je pucao pored gola, a Caktaš mu je pri tome malo zasmetao

• 52’

Said je pucao iz slobodnog udarca. Pored gola

• 49’

GOOOL! Nakon kornera Jairo zabija za Hajduk.

• 48’

Caktaš je ubacio iz slobodnog udarca, Jairo pucao glavom. Kelava brani, korner za Hajduk