26.04.2016 u 19:54

• +5

Polufinale lige prvaka, Manchester City - Real Madrid

Izvor: Reuters / Autor: Phil Noble Livepic

U svom prvom polufinalu Lige prvaka ikada Manchester City je dočekao na svom stadionu Real Madrid a dvoboj je završio 0:0. Nakon lošeg odnosno poluvremena bez prigoda, nastavak je donio puno bolji nogomet. Bliži pobjedi bili su gosti, jer Ramosov i Pepeov udarac u zadnji je tren zaustavljao Hart. Real je igrao bez Ronalda

MANCHESTER CITY - REAL 0:0

MANCHESTER CITY: Hart, Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Agüero
REAL MADRID: Navas, Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modrić, Bale, Lucas Vázquez, Benzema

90'+4 KRAJ UTAKMICE
90'+3 De Bruyne je i izveo taj slobodnjak, direktno je pucao na gol a Navas je izbio u korner
90'+2 De Bruyneov odličan prolaz prekršajem za žuti karton zaustavio je Carvajal;
90' - prilika za Sterlinga, ali Pepe je pravovremen
89' - Isco ulazi, Kroos izlazi
82' - slobodnjak za Real, ali Bale pogađa živi zid; nakon kornera i Pepe u odličnoj prilici, dobio je loptu na tri metra i puca oštro ali Hart spašava svoj gol
79' - velika prilika za Real, nakon ubačaja iz kuta Casemiro visoko skače, a Hart jedva zaustavlja loptu nogom
77' - Jesus Navas izlazi, Sterling ulazi
75' - puca i Bale, ali njegov udarac odlazi pokraj desne vratnice
73' - Modrićev udarac s 20-tak metara otišao je preko gola
71' - Carvajalov ubačaj Jese je glavom skrenuo prema Cityjevom golu i već je svladao harta no ispriječila se vratnica
68' - u nastavku je Uefina statistika upisala - zasad - dva udarca u okvir gola
58' - De Bruyne je izborio korner, a nakon malo gužve Turčin je dosudi Agüerov prekršaj u napadu
54' - nakon slobodnog udarca Real ja zaradio još jedan ubačaj iz kuta a izveo ga je Kroos dok ga je udarcem glavom ravno u Hartove ruke završio Ramos
52' - odlična Modrićeva asistencija za Marcela, ali Kompany izbacuje loptu u aut
50' - udarac iz kuta za Real, ali bez opanosti po Harta
49' - Bale je bio u punom trku, a igrač Cityja lagano je dotaknuo, pa je Velšanin pao ali sudac nije dosudio penal
47' - Agüerov udarac otišao je malo preko gola
46' - počelo je drugo poluvrijeme; Jese je ušao, Benzema nije ni izašao iz svlačionice

45'+2 KRAJ PRVOG POLUVREMENA
41' - David Silva je izašao zbog ozljede, a ušao je Iheanacho
37' - žuti karton za Davida Silvu zbog starta na nogu Balea
34' - prvi udarac prema golu, ali prije nego je stigla do Harta lopta je blokirana pa je golman Cityja lagano primio u ruke
27' - ali i jednako loša završnica nakon De Bruyneova ubačaja
26' - Ramosov start na nogu Fernandinha, gotov na istom jestu kao i prethodni prekršaj
25' - slobodnjak je izveo De Bruyne a Kompany je napravio prekršaj u napadu
24' - Pepeov start na De Bruynea za koji je dobio žuti karton
23' - presing Cityjevih igrača i dalje traje
21' - velika greška Cityjeve obrane nakon koje je Bale ubacio ali je Kompany uspio zaustaviti loptu prije nego je došla do Benzeme
20'- i dalje čekamo na prvu pravu priliku
13' - evo napokon i suvislije Realove akcije; baleov ubačaj prema benzemi ali Francuz nije dobro zahvatio loptu
12' - Realove igre po sredini gotovo da ni nema pa su Kroos i Modrić neprimjetni
 9' - Navasov ubačaj s desne strane, ali nema nikoga od Cityjevih igrača pred golom kojeg čuva njegov prezimenjak
 7' - prvo ubacivanje prd gol Reala alu Agüero ne stiže do lopte
 3' - igra se brzo, bez previše kalkuliranja
 1' - dvoboj sudi Turčin Cüneyt Çakır, a dvoboj je počeo; domaćini su u svjetlo plavim dresovima, a gosti u tamno plavima