REAKCIJE OBA STRATEGA

Hajdukov trener teško se mirio s rezultatom protiv Lokomotive; evo što je sve rekao poslije remija u Kranjčevićevoj

18.07.2021 u 09:12

U susretu prvog kola Hrvatski Telekom Prve lige Lokomotiva i Hajduk su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici odigrali 2:2, a svoj komentar dali su treneri obje momčadi

Bila je to odlična utakmica u kojoj su poveli gosti, Lokomotiva je potom okrenula rezultat, da bi Hajduk izjednačio na 2:2. Nikola Soldo (42) i Marko Dabro (47) su zabili za Lokomotivu, dok je oba gola za goste zabio Jan Mlakar (29, 55).

Nijanse su dijelile trenera Jensa Gustafssona da upiše pobjedu u trenerskom debiju na klupi Hajduka.

'Razočarani smo s ovim rezultatom. Ušli smo u utakmicu na pravi način. Bili smo fokusirani i kontrolirali većinu prvog poluvremena, ali nažalost primili smo gol krajem prvog dijela. Nakon što su oni poveli 2:1 uspjeli smo se vratiti, izjednačili smo, stvorili nekoliko prilika, ali nismo uspjeli doći do pobjede. Prvo kolo je uvijek teško za sve ekipe. Moramo naučiti nešto iz ovoga i biti spremni za četvrtak', poručio je strateg Hajduka nakon dvoboja u Zagrebu.

Lokomotiva - Hajduk 2:2, 1. kolo HT Prve lige (sažetak) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Susret je prokomentirao i trener Lokomotive Silvijo Čabraja.

'Nismo bili pravi u prvom dijelu, bili smo sterilni i Hajduk je imao pritisak, a mi smo se tražili. U nastavku smo izgledali osjetno bolje, bili smo rastrčaniji i sigurniji. Poveli smo, imali smo priliku i za 3:1, ali nismo je iskoristili. Primili smo gol u sljedećem napadu i kad se sve zbroji, remi je najpravedniji ishod ovog okršaja.'

Lokomotiva - Hajduk 2:2, 1. kolo HT Prve lige (izjave trenera) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport7tportal