gol za pamćenje

Hajduk u nevjerojatnoj drami slomio Istru: Golman Letica zabio za pobjedu u 96. minuti!

10.03.2018 u 19:00

U dvoboju 25. kola HT Prve lige nogometaši Hajduka na dramatičan su način ostvarili pobjedu 3:2 protiv Istre u šestoj minuti sudačke nadoknade, a junak je postao golman Karlo Letica koji je glavom zabio pogodak...

Na dan kad je Dinamo senzacionalno pregažen od strane Lokomotive, a mladi Karlo Letica postao glavna vijest u Španjolskoj zbog interesa Real Madrida, Hajduk protiv Istre sve te dobre vijesti trebao je pobjedom zaokružiti, a to je napravio na spektakularan način, pogotkom upravo golmana o kojem cijeli svijet priča!

• +3
HT Prva liga, 25. kolo: Hajduk - Istra Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL

Protiv ranjenog kluba čija je sudbina i dalje neizvjesna Kopićeva družina odigrala je još jednu neuvjerljivu utakmicu, kao i prije dva tjedna kad je izgubila od Slavena, no ovaj je put uspjela iščupati pobjedu.

Bio je to susret na Poljudu koji je na odličan način započeo na Splićane i malotko je vjerovao da će se stvari zakomplicirati kada je Gyurcso zabio iz blizine nakon asistencije Juranovića u 15. minuti.

Hajduk - Istra 1:0 (Gyurcso 15) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

No, Bartolovićeva momčad odlučila je pomrsiti račune domaćinu. Pokazala je to akcija u 27. minuti, kada je Matas s desne strane ubacio za Vojnovića, a ovaj je skrenuo loptu neobranjivo pokraj Letice.

Hajduk - Istra 1:1 (Vojnović 27) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

U 53. minuti Istra je potpuno šokirala poljudsku publiku. Nakon ubačaja Čuljaka Matei je iz voleja zabio krasan pogodak, a gosti su neočekivano preokrenuli rezultat.

Hajduk - Istra 1:2 (Matei 53) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Ipak, u 71. minuti Hajduk je uspio izjednačiti, zahvaljujući Saidu koji je glavom matirao Ivešu nakon kornera.

Hajduk - Istra 2:2 (Said 71) Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

Do kraja susreta Splićani su bili u nekoliko navrata blizu pobjedi, Bašić je pogodio gredu, Said vratnicu, a onda je u posljednjem napadu Karlo Letica otišao pred gol Istre i glavom zabio u 96. minuti!

Hajduk - Istra 3:2 (Letica 90+6) Autor: Youtube

Hajduk je smanjio prednost Dinama na šest bodova, a Letica pokazao zašto ga Real očajnički želi u svojim redovima!

Hajduk - Istra, izjave trenera Izvor: Screenshot / Autor: Youtube

HT Prva liga, 25. kolo:

Hajduk - Istra 3:2 (Gyurcso 15, Said 71, Letica 90+6 / Vojnović 27, Matei 53)

Hajduk - Istra 3:2 (25. kolo 2017./18., 10.3.), sažetak Izvor: Screenshot / Autor: Youtube